Участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт

Date: 23 лютого 2021 о 18:44, Refreshed 23 лютого 2021 о 18:46

Цього року Всеукраїнський конкурс-захист  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН України став особливим. В умовах пандемії він пройшов у дистанційному форматі за трьома основними напрямками діяльності: «Заочне оцінювання науково-дослідницької роботи», «Постерний захист» та «Наукова конференція». Зокрема, 17 та 18 лютого 2021 року, під час постерного захисту та захисту дослідницьких проєктів та на науковій конференції юний науковець Огороднік Юрій Романович  проявив себе як професіонал в різних галузях комп’ютерних  наук. Наш учень 9-А класу  відстоював честь Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів на “науковому олімпі.

Всесвітня мережа Інтернет є однією з найпотужніших глобальних мереж, яка об'єднує комп'ютери, розташовані у всьому світі. Сьогодні значна частина людей не уявляє свого життя без використання Інтернету і кількість користувачів всесвітньої мережі стрімко зростає. Вже у найближчий час важко буде знайти родину, організацію,установу, для яких використання Інтернету не стало нормою повсякденного життя, як електричне живлення, телевізор, мобільний телефон.

За допомогою Інтернету можна навчатися, відшуковувати дані про людей, події, товари, послуги, читати та замовляти книги, відео, музику, спілкуватися.

Щоб користуватися повноцінно благами сучасної цивілізації є спеціальні програми- браузери, основне призначення яких забезпечення доступу до ресурсів вебпростору.

Саме ці факти сьогодення спонукали до написання наукової роботи  на тему: «Порівняння популярних Інтернет-браузерів», під керівництвом вчителя інформатики  Стельмаха В.Ф. , яку і захищали на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу.

Бажаємо нашому юному науковцю нових звершень.

Інформаційний текст та фото

підготував вчитель інформатики