Як наші діти історію Львова вивчали

Date: 1 червня 2018 о 10:54, Refreshed 1 червня 2018 о 11:37
282 view

Про Львів можна говорити багато: чимало цікавих місць, пам'яток, архітектурних, істричних та туристичних об'єктів, розваг та атракціонів. Саме це так притягує увагу туристів.

Учні 8-х та 10 класу 30 травня у супроводі Маркової Н.В. та Скибіцької Г.І. залюбки відправились у подорож під девізом: "Just Lviv It".

Львів Галицький - осучаснений історичний центр міста. Саме у рамках цього району розташувалось найбільше пам'яток. Достатньо стати біля Львівської ратуші та оглянутись довкола... Площа ринок майорить фасадами середньовічних будинків: тут і музеї, і підземелля, і стара аптека, куди можна податись на екскурсію та дізнатись чимало нового. На контрасті і з ними по площі курсує сучасний екскурсійний автопотяг, на якому можуть проїхатись і діти, і дорослі. Це своєрідна родзинка міста, яка так зацікавлює туристів. А чого вартують львівські трамваї, серед яких і найстаріший, досьогодні діючий транспорт. Усе це справило неймовірне враження на учнів уже з першого погляду.

Та, з чого почати, куди піти, щоб не впустити найцікавіше? У допомозі стали послуги екскурсовода, яку діти одноголосно попросили про допомогу, бо ж хотіли відчути себе в якості справжніх туристів.

У рамках екскурсійної програми наші учні відвідали оперний театр, міську ратушу, площу Ринок, вірменський, український та єврейський квартали, міський арсенал, пам'ятники Т. Шевченку, І. Федорову, А. Міцкевичу, Личаківське кладовище - історико-меморіальний музей-заповідник.

Після такої насиченої програми усі відпочивали у міському парку, маючи декілька вільних годин, бо вже скоро пора повертатись додому.