ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У КПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ВРАЖЕННЯ 11-КЛАСНИКІВ

Date: 28 січня о 16:39

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

ВРАЖЕННЯ 11-КЛАСНИКІВ

26 січня ми, учні 11-А та 11-Б класів, вперше відвідали Камʼянець-Подільський Національний Університет ім. Огієнка. Нам було усе цікаво: слухати викладачів, ходити університетом,заходити в аудиторії, бути присутніми на парах, дивитися та пізнавати нове для себе, адже незабаром ми й самі маємо зробити важливий вибір у своєму житті і стати студентами омріяних вузів.

Спочатку нас познайомили з захоплюючою та цікавою історією університету. Далі нам розповідали про усі діючі факультети, частину з яких ми мали змогу побачити. Потім нас ознайомили із факультетом фізичної культури та здоровʼя людини, розповіли, що тут вивчають, як це пригодитися в житті тих хто обере професію фітнес-тренера, реабілітолога, вчителя фізкультури, тренера. Далі відвідали педагогічний факультет: фізико-математичний, економічний, природничий, української філології та журналістики, мистецтва, історичних наук. До речі, деканом історичного факультету є випускник нашого ліцею Анатолій Леонідович Глушковецький. Про це ми дізналися під час його виступу. Також нам назавжди запамʼятається бібліотека, у якій найбільший фонд книг на Хмельниччині. Поїздка була класною, і сподіваюся деякі учні нашого ліцею обовʼязково стануть студентами саме цього вишу. Тому від імені учнів 11-х класів щиро дякую за можливість відвідати університет, а також усім викладачам, хто провів екскурсію та розповів нам усе про нього , та про вступну кампанію. І незабуваймо дякувати і підтримувати наших захисників. Слава Україні! Героям Слава!

Стаття Макогончук Олександри, учениці 11-Б класу

Фотоматеріали розміщено за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1866912170128262/permalink/2664229613729843/