День Знань у школі

Знову свята радісні хвилини,

Безліч вересневих привітань.

Здрастуй, школо! Ненька-Україна

Нас вітає всіх зі святом знань!

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів. Цього року для 35-ти першокласників, які переступили поріг Дунаєвецької загальноосвітньої школи I-III ступенів розпочнеться цікаве шкільне життя: перша вчителька, перший дзвоник, перший урок, перший навчальний рік на шляху до Країни Знань і навчання за програмою Нової Української Школи.

Для 19 наших одинадцятикласників цей навчальний рік буде вирішальним. Він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники в останнє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться по білому світу, щоб вчитися і працювати - творити свою Державу.

Директор школи Віктор Степанович Богуш та начальник відділу освіти Дунаєвецької селищної ОТГ Лілія Феодосіївна Гіджеліцька привітали всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії, побажали всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. Також до привітань приєдналася представник народного депутата Олександра Володимировича Гереги Трачук Лариса Володимирівна, яка вручила подарунки для учнів нашої школи.

Розпочався навчальний рік першим уроком - «Я громадянин України - Європейської держави!».

У черговий раз школа гостинно відчинила для 332-ох учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб здобували знання, наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Тож бажаємо нашій шкільній родині стати ще більш дружнішими, добрішими та бути один за всіх та всі за одного.