Диско 90-х

Date: 5 листопада 2018 о 18:16

Перед осінніми канікулами у нашій школі, з ініціативи учнівського самоврядування, було проведено вечір–відпочинку «Диско 90-х». Адже усім цікаво: кому пригадати цей час, а кому і взагалі дізнатися нове. Отже, розпочалося усе зі збору інформації та підготовки необхідних реквізитів. У цьому активну участь прийняли наші гуртківці: вокалісти (пісні), танцюристи (хореографічні композиції в стилі 90-х) та учні мистецьких гуртків (виготовлена дзеркальна куля, світломузика, касетний магнітофон, прикраси на стіни: постери кумирів тих років, вінілові пластинки). Усім  іншим учням було завдання –  прийти на вечір, змінивши імідж.

Як виявилося роздобути речі для ретро-вечора досить просто. У багатьох шафах можна ще відшукати колготки в сіточку, посипані блискітками туніки і лосини неймовірно яскравих забарвлень. Мода 90-х – подарувала багато сучасних тенденції. На першому місці за популярністю серед одягу – джинси. Причому будь-які: темно-сині, голубі, варені. Широкий крій, схожий на сучасні бойфренди або галіфе, висока талія і дірки на колінах були справжнім трендом. Їх поєднували з футболками, сорочками, шкіряними куртками. Не важко помітити, що модні тренди 90-х тісно переплітаються з сучасними новинками фешн-індустрії, а хто як не підлітки розуміються на цьому найкраще. Отож завдання зі зміною іміджу не стало для учнів старших класів проблемою.

І ось, розпочався вечір з вітальних слів ведучих, які чітко дотримувалися сценарію. У ньому були заплановані: і презентації речей, які були невід’ємним атрибутом тих років, і перегляд музичних кліпів, і, звичайно ж, модні тенденції 90-х. І учасникам, і глядачам сподобався вечір проведений у такому форматі.  Адже завжди цікаво побувати хоч і в недалекому, але минулому, яке на теперішній час вже є історією.