Футбольний фінал

Date: 7 листопада 2018 о 10:26

Ось і закінчився футбольний жовтень. Місяць був дуже напружений і насичений футбольними подіями. Хлопці середньої та старшої ланки прийняли участь у відкритому чемпіонаті району з міні-футболу серед ЗЗСО 2018-2019 навчального року. Чемпіонат проводився в два етапи: І – зональні ігри, ІІ – фінал (у м. Дунаївці).

У І етапі наші футболісти середніх класів у складі: Деркач Д., Грушкевич А., Грабовський Н., Захарчук Я., Дорожинський В., Катеринко Р., Підлісний Д., Заклецький В., Ясінський Д. перемогли команди Морозова та Нестеровець з рахунками 5:0. Катеринко Ростислав забив у двох матчах 8 голів.

На фінальних іграх у м. Дунаївці в результаті жеребкування нам довелось змагатись з сусідами-переможцями у своїй групі – командами закладів загальної середньої освіти: Томашівською ЗОШ І-ІІІ ступенів та Дунаєвецькою ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

Після першої гри, з Томашівською ЗОШ, наша команда вийшла переможницею, хоч і з мінімальним рахунком – 1:0, а другу гру з Дунаєвецькою ЗОШ №4 завершила нічиєю з рахунком 1:1. Оскільки Дунаєвецька ЗОШ №4 виграла матч з командою Томашівської ЗОШ з більшим рахунком, в кінцевому результаті нашій команді випала можливість змагатись за ІІІ-IV місце, де ми перемогли футбольну команду юнаків з Іванковець з рахунком 3:0.

Зональні змагання старшої ланки футболістів були менш видовищними, а все тому, що команд було менше: окрім нас - представники Підлісномукарівської та Нестеровецької загальноосвітніх шкіл.

Проте, фінал був насиченим та емоційним, адже у боротьбі зійшлись три найсильніші команди: Дунаєвецького НВК-гімназії №1, Іванковецької ЗОШ та нашої – Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У першій фінальній грі наша команда поступилась Дунаєвецькому НВК-гімназії №1, програвши з рахунком 2:1, у другій – здобули перемогу у Іванковецької ЗОШ з рахунком 1:0. Проте кінцевий результат змагань залежав від завершальної гри, у якій зійшли дві інших команди: Дунаєвецького НВК-гімназії №1 та Іванковецької ЗОШ. Впертість та цілеспрямованість юнаків футбольної команди від Іванковецької ЗОШ посприяла їхній перемозі з рахунком 4:2.

Аналізуючи підсумки гри, усі три команди-фіналісти набрали по три бали, але згідно з різницею забитих/пропущених м’ячів місця розприділились таким чином:

І місце – Іванковецька ЗОШ.

ІІ місце – Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце – Дунаєвецький НВК-гімназія №1.

Ось таким несподіваним виявився поворот футбольної фортуни. Це був насичений футбольний сезон, який приніс завдяки старанням команд нашої школи відповідний результат. Отож, наші футболісти уже з нетерпінням чекають наступного футбольного сезону, щоб показати себе іще краще!