Про проведення Дня цивільного захисту та тижня цивільного захисту у школі

Date: 26 квітня 2019 о 06:32
144 view

З метою практичної перевірки здатності учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров`я та життя у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та в умовах терористичних проявів 25 квітня 2019 року у нашій школі було проведено День цивільного захисту.

До проведення заходу були залучені та брали участь начальник цивільного захисту у школі, директор школи – Богуш Віктор Степанович, начальник штабу цивільного захисту, заступник директора з навчально-виховної роботи – Боднар Лариса Вікторівна, заступник начальника штабу цивільного захисту, заступник директора з виховної роботи – Дичаківська Алла Володимирівна, відповідальний за проведення Дня цивільного захисту у школі, вчитель предмету «Захист Вітчизни» - Стрельський Василь Володимирович, вчитель предмету «Основи медичних знань» - Попова Ірина Казимирівна, юнаки 11 класу школи, учнівський колектив.

Протягом дня згідно плану проведення Дня цивільного захисту у школі проводилось учнівське самоврядування, відео уроки, заняття з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності, бесіди, заняття з предмету «Основи медичних знань».

Учні мали змогу переглянути навчальні фільми з тематики цивільного захисту відповідно віковій категорії, виставку захисних засобів ЦЗ, виставку літератури приурочену дню цивільного захисту, виставку муляжів вибухонебезпечних предметів.

Цього ж дня відбулись показові тренування: дії учнів школи та штабу ЦЗ за сигналом повідомлення «Увага, увага! Екстрена ситуація!».

У спеціальному об’єктовому тренуванні був задіяний весь педагогічний та технічний персонал, учнівський колектив школи. Евакуація школи була проведена згідно вимог. Кількісний склад учнівського та педагогічного колективів, обслуговуючий персонал школи було евакуйовано без порушення нормативних вимог та положень цивільного захисту.

У рамках тижня Цивільного захисту, який проходив з 22.04 по 26.04.2019 року було проведено такі заходи:

• учнівське самоврядування «Про проведення Тижня цивільного захисту»;
  • виставка літератури «Чорнобиль – біль України»;
  • виготовлення:
  • колажів на екологічні теми (5-10 класи);
  • малюнків на екологічні теми (2-4 класи);
  • перегляд відеофільмів «Чорнобиль не має минулого часу»;
  • Заходи до Дня Чорнобилської трагедії:
  • евакуація;
  • хвилина мовчання присвячена Дню Чорнобильської трагедії.

Практична спрямованість заходів, що проводилися, викликала інтерес в учнів, спонукала їх до поглиблення знань із ЦЗ та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

Цей захід – невід`ємна частина навчально-виховного процесу у школі, що дозволяє досягнути злагодженості у роботі адміністрації, педагогів і учнів школи.

Ще більше фото за посиланням: Тиждень цивільного захисту