Про проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) та змагань із техніки пішохідного туризму

Date: 7 травня 2019 о 09:39, Refreshed 7 травня 2019 о 09:40

Відкритий районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) проходив 3 травня  у с.   Дем’янківці Дунаєвецького району.

Учасники “Джури” (24 роїв з 4 ОТГ) таборувались з на території  Дем’янковецького лісу.

Програма гри складалася з декількох видів змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування: “Впоряд” (стройова підготовка), “Стрільба” (з пневматичної гвинтівки), “Неповне розбирання та збирання автомату АК-74”, “Спорядження магазину”,  “Рятівник” – змагання з надання першої долікарської допомоги. А ще конкурси – “Відун” (на знання історії України доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України),   “Ватра” (творчо-мистецьке представлення рою ).

Дунаєвецьку  ЗОШ І-ІІІ ступенів представляв рій «Гайдамаки», відібраний виключно з учнів 10-х класів. Учні продемонстрували спритність, влучність, злагодженість та гарні теоретичні знання. Зокрема на рівні району здобули перемоги у конкурсах: “Стрільба” (з пневматичної гвинтівки), “Відун”, “Ватра”. Досить непогано виступили у конкурсах з ОМЗ, «Неповного розбирання та збирання автомату АК-74», стройової підготовки.

Паралельно із «Джурою»  проходили змагання з техніки пішохідного туризму по двох групах: група «А» для команд забезпечених туристичним спорядженням; група «Б» для інших команд. Також були змагання з фігурної їзди на велосипеді.

Наша команда з техніки пішохідного туризму, яка складалась з дівчат 9-10 класів, виступала по групі «Б» і ввійшла в десятку сильніших.

В змаганнях з фігурної  їзди на велосипеді приймали участь двоє хлопців шостого класу. Один з яких показав відмінний результат та здобув перше місце, проїхавши дистанцію з перешкодами бездоганно.

Вдало виступивши на змаганнях туристи з велосипедистами відпочили біля багаття, підкріпились власноруч приготованим перекусом і встигли побувати у сосновому лісі, де досхочу погойдатись на «тарзанці» та нафотографуватись на фоні дем’янковецьких краєвидів. Невдоволеним додому не поїхав ніхто.