Семінар-практикум з математики

Date: 22 листопада 2019 о 11:13, Refreshed 22 листопада 2019 о 12:36

21 листопада 2019 р.  відповідно до плану роботи МК управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради у школі проведено семінар-практикум вчителів математики  Дунаєвецької міської ОТГ,  Дунаєвецької селищної ОТГ, Смотрицької селищної ОТГ.

Гаслом семінару  стали слова відомого американського викладача, бізнесмена, інвестора, автора популярних книг про мотивацію, фінансову освіту і особистісне зростання Роберта Кіосакі:

«Освіта, яка не вчить жити успішно в сучасному світі, не має ніякої цінності. Кожен із нас приходить у життя із природженою здатністю жити щасливо і успішно. А ми повинні збагатити цю здатність знаннями і навичками, які б допомогли нам реалізувати її якомога ефективніше».

Сьогодні вчитель отримує виклик – навчитися, навчати по-новому, бути не лише лектором а й тьютором (організатором, наставником, консультантом), повноцінним членом дослідницької команди, менеджером (управлінцем) навчального процесу та фасилітатором (людиною, яка забезпечує успішну групову комунікацію). А для цього педагог повинен стати втіленням креативності, розвинути свої творчі здібності, які раніше обмежувалися стандартом одного предмету, до здатності продукувати принципово нові ідеї, зв’язувати різні шматочки свого досвіду і синтезувати щось нове.

Семінар розпочався з привітання учасників семінару-практикуму.

Далі педагоги взяли участь у тренінгу на тему “Формування інформаційно-комунікативної компетентності учнів на уроках математики шляхом використання сучасних інформаційних технологій”, який провела заступник директора з НВР, учитель математики Боднар Л. В. Під час тренінгу педагоги налаштувалися на плідну та творчу працю, а також зарядилися позитивним настроєм.

А продовженням роботи семінару було відвідування відкритого уроку математики у 8 класі на тему “ Перетворення раціональних виразів. Раціональні рівняння ”, який вміло провела учитель математики Боднар В. М. Під час уроку вчителька продемонструвала  багато сучасних прийомів роботи на уроці, показала злагоджену роботу учнів у групах.

Завершенням семінару став виховний захід “ Свято математики ”, який підготувала і провела вчитель математики Кобзар А. М.  Під час виховного заходу педагоги переконалися, що змагання з математики теж можна перетворити на невелике свято.

Ще більше фото у фотоальбомі.

Інформацію підготувала

заступник директора з НВР