Педагогічна паралель "Забезпечення наступності змісту дошкільної та початкової освіти"

Date: 4 березня 2020 о 07:19

03 березня 2020 року Дунаєвецький ЗДО «Дзвіночок»  став місцем проведення  Педагогічної паралелі «Забезпечення наступності змісту дошкільної та початкової освіти: інноваційні аспекти побудови освітнього процесу в закладі дошкільної освіти та початковій школі» для вихователів старших груп закладів дошкільної освіти та вчителів 1-х класів НУШ, організованої методичним кабінетом управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради в рамках співпраці Дунаєвецької міської, Дунаєвецької селищної та Смотрицької селищної ОТГ.

Теоретичний модуль включав питання:

• «Формування життєвих компетентностей і готовності до систематичного навчання в Новій українській школі старшого дошкільника» (Г.Давиденко, методист МК),
  • «Формування ключових компетентностей на уроках читання в НУШ» (В.Заторжинська, методист МК).

У ході час практичного модуля:

• Л.Коркулова, вихователь старшої групи ЗДО, провела цікаве  заняття з дітьми старшого дошкільного віку по формуванню мовленнєвих компетенцій «Подорож до цирку».
  • М.Гіджеліцька, вчитель1-А класу, вміло провела змістовний  урок навчання грамоти у 1-А класі на тему «Звук Ф, позначення його буквою «еф». Письмо рядкової букви «еф», складів, слів з нею». Під час уроку учитель вдало організувала роботу над вирішенням поставленої мети уроку, показала злагоджену роботу учнів у групах.
  • Дидактичний тренінг «Використання ігрових методів та прийомів на заняттях з грамоти у старшій групі ЗДО» провела І. Доротюк, вихователь ЗДО №3 «Берізка».

Також педагоги ЗДО та ЗЗСО взяли участь у цікавому навчальному тренінгу «Використання кубиків ЛЕГО на заняттях з навчання грамоти у 1 класі НУШ», який організувала О. Монастирська, учитель 2-А класу.

Всі учасники Педагогічної паралелі отримали масу позитивних вражень та емоцій, збагатилися новими знаннями та ідеями.

Іще більше фото у альбомі.

Інформаційний текст підготувала

заступник директора з НВР